Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Úvodná stránka obce Koromľa

3. Ročník Memoriálu Jaroslava Remeckého - fotoVytlačiť

Pod záštitou OŠK Koromľa a Obce Koromľa sa dňa 29.7.2018 v našom športovom areáli konal 3. ročník Memoriálu Jaroslava Remeckého - spomienkový futbalový turnaj. Pre všetkých zúčastnených hráčov ako aj fanúšikov bol pripravený chutný guľáš. Nechýbalo občerstvenie a dobrá nálada. Turnaj otvorila príhovorom starostka obce Mgr. Silvia Žeňuchová za účastí poslancov obecného zastupiteľstva, funkcionárov športového klubu a rodičov neb. Jaroslava Remeckého. Športovci si pred turnajom uctili pamiatku zosnulého Jaroslava Remeckého položením venca a zapálením sviečky na jeho hrobe. Všetkým organizátorom tejto úspešnej športovej akcie ďakujeme a tešíme sa na ďalší ročník.

1.JPG Viac vo fotogalérii: 3.rocčník memorialu Jaroslava Remeckeho

dnes je: 19.8.2018